Vampire Knight-RPG
Vampire Knight-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ?

3 posters

Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ? Empty Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ?

Mesaj tarafından Kururugi Suzaku Çarş. Ağus. 04, 2010 12:51 am

PM Atmak için post kasıyordum ama vazgeçtim... Emeğe nerede saygısızlık ettiğimi görmek istiyorum öncelik olarak. 2. olarak Siteye Cuma gününden beri girmiyorum nerede saygısızlık etmişim ? bilgilendirirseniz sevinirim. Kaname Kuran.

Kururugi Suzaku
Moderatör
Moderatör

Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ? Empty Geri: Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ?

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 10:57 am

o zmn bede sana sorumu sorayım kuran bakugan rpg ve twilight rpg neden kaldırıldı

inciyle konuştuğumda site vampire knight ve diğer animeler hakkında olacağını söyledi o yüzden kaldırılmış

şimdi vk ve diğer animeler içine twilight rpg girmio ama bakugan qirio o zmn niye kaldırdınız yine koymayın istemez ben onun için 1 hafta uğraştım ama şimdi yine koymayın istemez bu rada banın açıldı

EMEĞE SAYGISIZLIK BUNDAN DOLAYI ETTİNİZ SAYGILAR...

lütfen soruma cevap wer

Misafir
Misafir

Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ? Empty Geri: Neden Ban Yediğimi Öğrenebilirmiyim ?

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 11:00 am

BU ARADA GÜNAHINI ALMIŞ OLABİLİRİM İNCİ DE KALDIRMIŞ OLABİLİR
EĞER SEN KALDIRMADIYSAN ÖZÜR DİLERİM

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 11:14 am

tamam o zmn diğer animeler de kaldırılsın çünkü onları vkla bi ilgisi yok lütfen yazdıklarımı oku tamam bendede suç var belki sen kaldırmadın ama bende bu soruların cewaplarını almak istiyorum senin gibi

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kururugi Suzaku Çarş. Ağus. 04, 2010 3:54 pm

Arkadaşım düşüncelerini sormadan neden konuşuyorsun ? Hiçbir yeri silmedim anlamıyosun galiba siteye sadece bakmak için girdim RPG leri ekledikten sonra sadece inciyle ÖM de konuşuyoduk zaten. Sitede Faaliyet yoktu. Saçmalamazsan sevinirim. Hiçbir şey silmedim.

Kururugi Suzaku
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 4:01 pm

o zaman özür dilerim banladığım için banını açtım gerçekten çok özür dilerim gü...ını aldığım için

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Kururugi Suzaku Çarş. Ağus. 04, 2010 4:02 pm

Öyle birşey yapacak olsam siteyi çoktan hacklerdim saçmalayıp durmayın. Neden emeklerimi hackliyeyimki ?

Kururugi Suzaku
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 4:04 pm

tamam ben özür dilerim

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 04, 2010 4:07 pm

artık bu hesabı bırakıp yönetici hesabına geri dönebilirsin banını açıp yönetici oldun

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Maria Kurenai Çarş. Ağus. 04, 2010 6:36 pm

Neden saçmaladınız yah!
Bora Bakugan Rpg birisi benim üyeliğimi aldığı zaman silinmiş...Kuzime verdiğimde salak şey sildi onu erkeklere özel diye bir bölümde yapabilirsin...

Ben hepinizden çok özür diliyorum...
Maria Kurenai
Maria Kurenai
Safkan Vampir
Safkan Vampir

http://vampireknights.benimforum.org

Mesaj tarafından Yuuko İchihara Çarş. Ağus. 04, 2010 7:50 pm

Aaa Bakugan varsa lütfen koyun hem erkekler kızlar diye olmasın!
Yuuko İchihara
Yuuko İchihara
Soruşturma Başkanı
Soruşturma Başkanı

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ağus. 06, 2010 3:55 pm

ö.d

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Maria Kurenai Cuma Ağus. 06, 2010 6:31 pm

Afettin yani...
Oh be canısı geri geldin
Maria Kurenai
Maria Kurenai
Safkan Vampir
Safkan Vampir

http://vampireknights.benimforum.org